Niepłodność

Co to jest niepłodność

Niepłodność jest to niezdolność urodzenia dziecka przez kobietę. Powodowana licznymi przyczynami:

  • zaburzenia w narządach rozrodczych u kobiety i męszczyzny
  • zainfekowanie organizmu drobnoustrojami które powodują zaburzenia pracy tych narządów aczkolwiek niekoniecznie muszą występować w tych narządach
  • zła dieta, która niezapewnia odpowiedniej ilości sub. potrzebnej gruczołom do wyprodukowania odpiewiednich sub. chormonalnych
  • zaburzenia centralnego i autonomicznego układu nerwowego co może powodaować blokadę w produkcji jajeczek/plemników
  • zatrucie organizmu substancjami toksycznymi powodowanymi infekcją drobnoustroi organizmu lub stanami zapalnymi

Usuwanie niepłodności

Rozwiązałęm ten problem dzięki wieloletniej praktyce i skończeniu kursów medycznych, opanowaniu znajomości: anatomii, fizjologii, endokrynologii, patologii chorób. Dzięki tej znajomości i opracwaniu ziół Immune które uruchamiają układ obronny w każdym narządzie człowieka usuwając tym samym zaburzenia w danych narządach. Stosując tą wiedzę opracowane przezmnie zestawy ziołowe powodują rewelacyjne efekty w usuwaniu niepłodnosci metodami naturalnymi.

Podaję przykład: Kobieta z niepłodnością zgłosiłą się do mnie rok temu. Po badanoi komputerowym tęczówki oczu, po przeprowadzeniu z nią wywiadu oraz ocenie wyników analitycznych, opracowałem program dla małżonków zmiany dotychczasowego życia, odrzywiania i zaleciłęm zestawy ziołowe oraz oczyszcznie organizmu, które uważałem za stosowne dla tych osób, zaskoczeniem było dla mnie gdy dostała dolegliwości w okolicy dolnej brzucha i poszła zrobić badania, gdy robiła usg, lekarz powiedzał: "Jest Pani w ciąży." Przyszła z wynikami usg do domu,pokazując wyniki rodzicom w dniu urodzin ojca. Była podwujna uroczystość i radosć w rodzinie. Obecnie dziecko ma kilka miesięcy. Podziękowałem Pani za dobrą informacje.

Kolejny przykład: kobieta w wieku 24 lat z podobnymi zaburzeniami. Opracowałęm wszystkie zalecenia przed jej wyjazdem za granice. Zioła zabrała ze sobą za granicę. Za granicą gdzie piła zalecone zioła. W pracy dziwili się że pije zioła. Obecnie urodziła dziecko, równiez podziękowałęm jej za dobrą wiadomość.

Oko osoby z trudnością zajścia w ciąże

oko osoby niepłodnej

© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511