Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Wysoki cholesterol i wysokie trójglicerydy

Zgłosił się pan z Lublina, który miał zaburzenia w układzie krwiotwórczym.
Niski poziom płytek, w granicach 120 tyś, cholesterol ponad 300 a trójglicerydy wynosiły 2720.
Takiego wyniku jeszcze nie spotkałem w swojej 18-o letniej praktyce zielarskiej.W pierwszej fazie myślałem że to błąd w wynikach.Po przeanalizowaniu raz jeszcze tych wyników oraz po ocenie analitycznej tenczówek doszedłem do wniosku iż ten klient ma osłabiony system obronny, zaburzenia w układzie krwiotwórczym i biochemii co potwierdzało jego złe samopoczucie.
Po miesiącu od opracowania zestawu ziół płytki krwi podniosły się na 150 tyś, cholesterol spadł na 230 a trójglicerydy spadły na 1000.Wyniki otrzymałem faxem od klienta co poprawiło mi zancznie humor i pomogło w opracowaniu dalszych złożonych kuracji.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511