Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Białaczka

W połowie lutego zgłosiła się pani z Nasielska by opracować terapię do jej dolegliwości.
Gdy jej zeskanowałem tęczówki oczu omówiłem zaburzenia jakie widziałem w jej organiźnie oraz co bym jej proponował po obejżeniu jej wyników.
ZApytałem również skąd ma adres do mnie, odpowiadziałą że od dziwczyny w granicach 30 lat, która byłą chora na białączkę i stosowałą moje zalecenia 5 lat temu a w tej chwili zapomniałą już o chorobie.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511