Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Guz nerki po usunięciu operacyjnym

9 lat temu opracowałem terapie ziołową dla Pani, która musiała operacyjnie usunąć nerkę wraz z guzem i zaczeły się problemy z drugą nerką.Nerka nie była przystosowana do pracy za dwie nerki.Następowało zatrzymywanie moczu w nerce, w wyniku tego rozwineły się bakterie koli, które powodowały stan zapalny nerek i drug moczowych oraz niesamowity ból a w następstwie pogłębiało osłabienie systemu nerwowego chorej.Po zastosowaniu mojej kuracji jak również diety przezemnie opracowanej majacej na celu zabezpieczenie przed przerzutami dostoswując do wyników analitycznych.30.01.2007 rozmawiałem z Panią Ireną - czuje się dobrze i powtarza kurację.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511