Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Niewydolność nerek, wysoka kreatynina

Zgłosił się Pan, który mieszka koło Bydgoszczy, pracuje w naturalnych terapiach całe życie, pomagał ludziom dość skutecznie, ale jego też dopadła choroba. Gdy przyjechał do mnie powiedział, że grodzi mu dializa nerek, kreatynina wynosiła 5,8 świadczyło to o niewydolności nerek i kwas moczowy oraz złe inne wyniki. Na jego życzenie przygotowałem kilka zestawów ziół uruchamiających układ obronny i nerki, nie za bardzo byłem przekonany, że jestem mu w stanie pomóc, ale po miesiącu otrzymałem telefon, że kreatynina spadała na 4,8 i odczuwa on poprawie. A gdy zabrakło mu ziół odczuł pogorszenie i musiałem szybko przygotować kolejną porcję ziół specjalnie na jego potrzeby. Oczywiście mam niesamowitą satysfakcję, że i w tej chorobie moja terapia jest skuteczna.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511