Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Naczyniak w oku

Zgłosiła się Pani w wieku 54 lat z południa polski. Z poważną zmianą chorobową na rogówce prawego oka, czerwona plama zwana naczyniakiem, zaliczana do poważnych chorób. Przy okazji miała wiele różnych zaburzeń w organiźmie. Zgłosiła się do mnie we wrześniu 2005. Po zbadaniu irydologią komputerową i obejrzeniu wyników analitycznych: morfologii krwi, OB i moczu. Opracowałem program uruchomienia układu obronnego dla tej Pani informując ją, że moje zalecenia są dodatkiem do zaleceń medycznych. Zmieniłem jej dietę i szereg innych zaleceń i zapomniałem o sprawie.
Zdziwieniem było dla mnie, gdy zgłosiła się na drugą wizytę w sierpniu 2006 roku, informując mnie, że plama z oka znikła i czuje się bardzo dobrze. Stosując zioła i dużo modliła się. Oczywiście zeskanowałem oczy i podziękowałem za dobrą wiodomość. Oczywiście w niedługim czasie tęczówki oczu dołączymy do galerii dla niedowiarków.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511