Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Nowotwór jelita

W sierpniu, zgłosił się do mnie mąż z żoną, która zachorowała na notowtór jelita z przerzutem do wątroby. Z płynem w opłucnej, półtora roku stosowano radioterapię. Maż oświadczył, że ze względu na słabe wyniki leczenia medycznego, zaprzestaną leczenia i zgłosił się z żoną do mnie. Gdy dostarczył mi wyniki. przeraziłem się, że ta choroba jest nie dla mnie, ale przy zdecydowanym naleganiu męża przygotowałem dla żony 3 zestawy ziół.
Wyniki wykazywały bardzo gęstą krew PL wynosiły 545000, OB wynosiło 100/105. Po tygodniu mąż wysyła mi faksem wyniki, które wykazują, że PL spadło na 234000 a OB górne spadło na 46 i informuje mnie o znacznej poprawie samopoczucia żony. Było to dnia 29.08.2006. Następny fax. wysłany 4.09.2006 pokazuje ze PL spadło na 195000 a OB 49/88. Poinformował mnie z powrotem, że wybiera się na kontrolę do szpitala. Dostałem informację, że żona czuje się 100% poprawy a ja podziękowałem mu za dobrą wiadomość i odłożyłem wyniki do archiwum.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511