Immune Herba Warszawa - irydologia, ziołolecznictwo

Półpasiec

24.01.2007 przeprowadziłem wstępny wywiad do gazety Radość Życia z Panią M. Z. która przeszła inwazję półpaśca. Zaczęło się po odwiedzeniu jej wnuczki, która była chora na ospę. Mieszkała i spała razem z wnuczką. Po tym dostała bolesnego półpaśca na twarzy. Powiedziała, że nie dostała pomocy w medycynie i tą straszliwą chorobę cofnęła preparatami, które zamawiałem na sklepie. Stosowała je razem z mężem. Po kilku dniach półpasiec ustąpił oraz spadł jej wysoki poziom cholesterolu, którego nie mogła ruszyć niczym innym. Obecnie odwiedza mnie często, zamawiam jej różne preparaty w moim sklepie, który prowadzę od 1990 roku.

wróć

Pokazując te osiągnięcia i sukcesy, których mam bardzo dużo, jak ważne jest wyregulowanie i uruchomienie układu obronnego przy każdej chorobie i narządzie człowieka. Ważne jest by osoba, która zachorował na poważną chorobę nie wracałą do starych przyzwyczajeń w diecie. Stosowała profilaktykę, by drobnoustroje i wielkoustroje czy inne czynniki nie powróciły z powrotem a czasem potrafią mieć kilka pokoleń. Często choroba się cofa jest widoczna poprawa ginie pierwsze pokolenie drobnoustrojów, które czekają w ukryciu by w dogodnym dla nich momencie powrócić i spowodować nawrót choroby. Podsumowując bardzo ważna jest profilaktyka i zapobieganie!
W archiwum moich osiągnięć znajduje się kilka filmów, kaset video z wywiadami z chorymi na poważne choroby. Jeśli warunki finansowe pozwolą wywiady oraz film o ziołach będą dostępne na płytach DVD


© Immune-Herba
W-wa przedłużenie Górczewskiej ul. Warszawska 206, Latchorzew Zobacz na mapie kom. 0505-576-912 kom. 0602-376-511